Přírůstky č.27

Dnes tu mám hroooooomadu knih. 😀
Asi bych to měla vzít popořadě. Jako první mi přišel recenzák z Moby. Bohužel jen jedna. Tu kterou jsem nejvíc chtěla, ta nevyšla, protože se mi sekl zrovna noťas a to jsem tam byla úplně první. 😀 No prostě takový malý naschvál. Pak jsem zahlédla u Joty konkurz. Hodně dlouho jsem váhala. Druhý den jsem se mrkla, jestli už skončil, ale pořád to platilo, tak jsem si říkala, že to bude asi znamení. Napsala jsem Lucce a během pár minut mi napsala, že mi ji pošle. 😀
Další den mi přišel obrovský balík od Omegy. Jako čekala jsem tři knihy, ale ten balíček mě fakt vyděsil. A není se čemu divit, však to brzo uvidíte.
Poté mi přišel recenzák od Alpressu a v sobotu nečekaně ppl přivezlo knihu, kterou jsem vyhrála u Fragmentu. Ppl jsem fakt nečekala, takže pán co mi to vezl se smál mému překvapenému výrazu. 😀
Dále jsem neodolala diáři v Pepco. Taková maličkost, ale vykouzlí úsměv na tváři.
Včera zase jsem musela do Jiren k doktorovi. Nedalo mi to a zajela jsem s kámoškou do Vysočan navštívit Kanzelsberger. Říkala jsem si, že si vezmu jen jednu knihu a jdu, jenže mi v rukou skončili dvě. Dlouho jsem váhala kterou vzít, až jsem šla ke kase s oběma. 😀 A do toho mě ještě u kasy zaujala krásná zlatá záložka.
No a poslední balík je z dneška. Devítikilový cvalík z Knižního klubu. to mi totiž Medvědářka dala info o jedné knize v akci a už jsem najednou sjížděla celý výprodej. Ale omlouvá mě, že v tom jsou i dárky k vánocům.
Tak už jdeme na to, fotek a knih je opravdu moc. 😀
Let duchů mám jako recenzák z Joty. Jde o dobrodružný román, kdy hlavní hrdina je poslán na misi do Amazonie a půjde o nějaký dokument spojený s reality show. Je tam dávné tajemstvý, které je potřeba rozkrýt, takže na to jsem opravdu zvědavá. Zlomyslný osud je pokračování knihy Druhou nohou v hrobě. Ta se mi hodně líbila, Bočka jsem si oblíbila a těším se co se zase bude dít. 🙂
Tak Mořeplavce si myslím ani nemusím představovat. Je to třetí díl Cizinky a já se těším už co bude dál, protože na konci každé knihy autorka prostě neskutečně navnadí čtenáře na další čtení.
Dále se mi zadařil konkurz Na Čarodějnice Salem 1692, což už název a obálka vypovídá sama o sobě. A Zimní lidé? Vypadají tak tajemně že? Jde tam o záhadné úmrtí, které se stalo před sto lety, jenže nějaká žena začne odhalovat ono tajemství.
Nadechni se mám od nakladatelství Alpress. Petty byla osmnáct let vězněná paranoidním otcem, který ji podrobil speciálním výcvikem, jenže umřel, a Petty se musí vypořádat se světem sama.
Tak tohle je moje výhra z Fragmentu. Den před tím než jsem vyhrála, jsem si jí chtěla objednat, ale nějak jsem se nemohla rozhodnout. Tak ještě že jsem to neudělala. 😀
Tyto dvě krasavice mám z knihkupectví. Motýlek tak nějak znám od vidění, jen jsem nevěděla o čem to je. Teď vím, že autor psal sám o sobě když byl uvězněn. Pár řádků jsem přečetla a vím, že se mi to bude líbit. Druhou knihu Říkej tomu spánek jsem nikdy neviděla. Narazila jsem na ní náhodou a anotace mě prostě nalákala. Jedná se o přistěhovalecký román, odehrávající se na začátku dvacátého století v New Yorku. Uprostřed můžete vidět tu záložku, která je na živo tisíckrát krásnější. 😀
Návštěva Pepca neznamená vždy hadry a světýlka. 😀 Já tam ukořistila tenhle krásný, jednoduchý a přesto barevný diář.
Nakonec tu mám ten obří balík z Knižního klubu. Tyto dvě knížky mám pro děti. Zaujalo mě, že jsou spojené s piánkem a dítě používá barvy k tomu, aby zahrálo melodii. Jsou tam i slova, takže se můžou děti učit celé písničky. 🙂
Na Lazebníkovu dceru mě jednou někdo nalákal. Jen už netuším kdo. Jedná se o historický román a děj se odehrává v rudolfínské Praze. Nějaké tajemství tam je, takže sem moc zvědavá. A Krvavá hraběnka, to už samo říká o čem by to mohlo být. Je to kniha o hraběnce Báthoriové. Oba romány vypadají na skvělé čtení a protože jsou od Joty, tak tomu věřím.
Od Charlotte Lyne jsem chtěla něco zkusit dlouho a protože obě byly také ve výprodeji, šla jsem do nich. Děj Glencoe se odehrává ve Skotsku v sedmnáctém století a jedná se o román. Kdo je blázen jak já, víc k přečtení nepotřebuje. 😀 Kainovo dědictví se zase odehrává v Anglii ve třináctém století. Malá dívka přijde o rodinu i domov a převlečená za chlapce bude žít mezi mnichy. Postupem času se začne odkrývat dávné tajemství.
Královnin gambit jsem chtěla mít od samého vydání a to samé i druhou autorčinu knihu, ale to až bude i ta levná a to si budu muset ještě počkat. Je to historický román o Kateřině Parrové, šesté manželce Jindřicha . Shodou náhod zrovna stejný příběh čtu, akorát od jiné autorky, ale zase aspoň můžu porovnat.
Vůbec jsem nevěděla, že tyto knihy existují, dokud jsem na ně nenarazila ve výprodeji. Zvědavost mě donutila mrknout na anotaci a no, tady to vidíte. Mladá dívka vidí duchy, jenže to ji dostane do psychiatrické léčebny, kde se musí naučit žít. Jako za těch pár korun jsem to tam nemohla nechat.
Tyto dvě mě ve výprodeji hodně překvapily, ale zase mě to potěšilo, že jsem ušetřila. Stopy v krvi mám v merku od samého začátku a jelikož od autora vychází stále nové knihy, musela jsem už pohnout. Jedná se o genealogický román a hodně vychvalovaný. 
Četla jsem Štvanici, což je druhý díl. Proto jsem si koupila první a to Podfuk. Hlavní dvojka se mi strašně líbí a připomíná mi Kůstku a Bootha. Opravdu doporučuji, oni se ty knihy nezdají, ale jsou úžasný.
Já chci Hildu!! Koupila jsem jí sestřence k vánocům a je perfektní. 😀 Rozhodně si jí pořídím taky. Je to komiks a ne jen pro mladší ročníky. Hildu si musí zamilovat každý. A Smrt ve vůdcově bunkru mám pro tátu. Nečte nic jiného a už je fakt těžký mu něco vybrat, protože má snad všechny knížky o druhý světový.
A jako poslední, tu mám čajový set pro babičku, Destrukční deník pro švagrovou a nedalo mi to a zakoupila jsem si pohlednici na konto Bariéry.
Tak toto je opravdu vše, ale nebojte, ještě něco čekám. 😀 A pokud něco znáte nebo tak, tak za komentář budu ráda.

11 komentářů: „Přírůstky č.27

  1. Těch je 😀 Kainovo dědictví je úžasný, určitě se ti bude líbit 🙂 Glencoe se u mě bohužel řadí k nedočteným (neboť to byla taková nuda…). Stopy v krvi určitě doporučuji a Podfuk je taky super. Láká mě Hilda 🙂 Mně za poslední dobu přibyla mimo jiné Síla, Kaziměsti, Gemina a Tisíc kousků tebe 🙂

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s